Java Light Grey
Category:
Colecția Chateau+
Parchet laminat Berry Alloc Chateaux+
Parchet laminat Berry Alloc Chateau – Design Java Light Grey Parchetul laminat BerryAlloc vine cu o nouă colecție: Colecția Chateau. Colecția Chateau este, după cum sugerează și numele, o gamă cu aspect maiestuos.
Modelul Herringbone este unic în lumea laminatului și îi oferă casei tale un aspect elegant, vintage și regal. Parchetul laminat din colecția Chateau îți oferă libertatea de a fii propriul tău designer în materie de pardoseli. Îndrăznește să ieși din tipare și combină două decoruri din colecția Chateau pentru a obține o pardoseală caldă, unică în propriul tău proiect.
Întreaga colecție de parchet laminat Berry Alloc Chateau+ o puteți găsi aici.
Întreaga gamă Berry Alloc o puteți găsi aici.
| Marca | BerryAlloc |
| Tip placa | Placa A |
| Tip produs | Parchet laminat |
| Colectie | Chateau |
| Dimensiune placa | 504 x 84 x 8 mm |
| Grosime placa | 8 mm |
| Lungime placa | Scurta |
| Latime placa | Ingusta |
| UM | M2 |
| UM ambalare / greutate cutie | 1.02 mp / 7.30 kg |
| UM ambalare / greutate palet | 48.96 mp (48 Cutii) / 365 kg |
| Continut cutie | 24 placi |
| Clasa de trafic | 32 trafic comercial mediu |
| Clasa de abraziune | AC4 |
| Incalzire in pardoseala | Da (cu apa sau curent electric) |
| Rezistenta la apa | Nu |
| Rezistenta termica | 0.08 m²K/W |
| Tip decor | Lemn |
| Culoare | Gri |
| Nuanta | Medie |
| Tip tesire | 4V |
| Tip montare | Placa A si Placa B |
| Stil montare | Herringbone |
| Model clic | Chateau Lock – Placa A si Placa B |
| Densitate | 900 kg/m³ |
| Rezistenta la foc | Cfl-S1 |
| Material | HDF |
| Locatie de utilizare | Interior |
| Tara de origine | Belgia |



