Texas Light Brown
Parchet laminat Berry Alloc Chateaux+
Parchet laminat Berry Alloc Chateau – Design Texas Light Brown Parchetul laminat Berry Alloc vine cu o nouă colecție: Colecția Chateau. Colecția Chateau este, după cum sugerează și numele, o gamă cu aspect maiestuos.
Modelul Herringbone este unic în lumea laminatului și îi oferă casei tale un aspect elegant, vintage și regal. Parchetul laminat din colecția Chateau îți oferă libertatea de a fii propriul tău designer în materie de pardoseli. Îndrăznește să ieși din tipare și combină două decoruri din colecția Chateau pentru a obține o pardoseală caldă, unică în propriul tău proiect. Parchetul laminat Berry Alloc din colecția Chateau este rezistent zgârieturilor și încălzirii în pardosea. Dimensiunea plăcii este de 504x84x8mm
Colecția Chateau poate fi instalată cu ușurință în diferite moduri și decoruri.
Întreaga colecție de parchet laminat Berry Alloc Chateau+ o puteți găsi aici.
Întreaga gamă Berry Alloc o puteți găsi aici.
| Marca | BerryAlloc |
| Tip placa | Placa A |
| Tip produs | Parchet laminat |
| Colectie | Chateau |
| Dimensiune placa | 504 x 84 x 8 mm |
| Grosime placa | 8 mm |
| Lungime placa | Scurta |
| Latime placa | Ingusta |
| UM | M2 |
| UM ambalare / greutate cutie | 1.02 mp / 7.30 kg |
| UM ambalare / greutate palet | 48.96 mp (48 Cutii) / 365 kg |
| Continut cutie | 24 placi |
| Clasa de trafic | 32 trafic comercial mediu |
| Clasa de abraziune | AC4 |
| Incalzire in pardoseala | Da (cu apa sau curent electric) |
| Rezistenta la apa | Nu |
| Rezistenta termica | 0.08 m²K/W |
| Tip decor | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Nuanta | Deschisa |
| Tip tesire | 4V |
| Tip montare | Placa A si Placa B |
| Stil montare | Herringbone |
| Model clic | Chateau Lock – Placa A si Placa B |
| Densitate | 900 kg/m³ |
| Rezistenta la foc | Cfl-S1 |
| Material | HDF |
| Locatie de utilizare | Interior |
| Tara de origine | Belgia |


